درباره من

متولد ۱۳۶۳ هستم؛ شهر ری. دبیرستان را ریاضی‌فیزیک و کارشناسی را در مدرسۀ عالی شهید مطهری که به ظلم، بعدها دانشگاه شهید مطهری شد، خواندم. در دو شعبه‌اش: تهران و زاهدان.
بعدتر، علاقه‌مندی و شرایط شخصی باعث شد چند سالی قم باشم و سر و سامانی به درس‌های حوزوی بدهم؛ سطح دو حوزه. و بعد از آن هم بازگشت به تهران و خواندن ارشد در دانشگاه صداوسیما، در رشتۀ مدیریت رسانه.
کار و بارم هم، در این مجموعه‌ها بوده است: کانون اندیشۀ جوان(۸۶ تا ۸۹)، موسسه فرهنگی پژوهشی زنان(۸۹ تا ۹۳)، موسسه اشراق یا همان جبهۀ فکری انقلاب اسلامی(۹۲ تا ۹۴)، مسجد مقدس جمکران(۹۴ تا ۹۷)، سازمان تبلیغات(از ۹۸). این‌ها عنوان مراکزی‌ست که اشتغال داشته‌ام و غیر از همکاری‌هایی‌ست که با بسیاری از اشخاص و نهادها شکل گرفته است.
به مسائل نظری و تاریخی، به حوزۀ مطالعاتی خانواده، شعر و رمان و نقد ادبی، و مهم‌تر از همه به رسانه و مسائل اجتماعی و علوم ارتباطات علاقه داشتم و چیزهایی، هر چند خُرد، خوانده و نوشته‌ام. در پژوهش‌های مختلف هم دخیل بوده‌ام که مبتنی بر روش‌های پژوهش متنوعی، از مصاحبه تا آینده‌پژوهی بوده‌اند.
از سال‌های ابتدایی شکل‌گیری رسانه‌های اجتماعی در ایران، از وبلاگستان و انجمن‌ها و چت‌روم‌ها گرفته تا حالا که توئیتر و اینستاگرام پراقبال‌تر هستند، فعالیت داشته‌ام و عضو برخی از جمع‌های رفاقتی و تشکیلاتی مرتبط با فضای مجازی بوده‌ام.
در این رسانه‌ها و در تمام این سال‌ها، تلاش کرده‌ام بی‌سوگیری جناحی و قبیله‌ای، در بارۀ مسائلی که در جامعه رخ می‌دهد بنویسم و خود را مدیونِ نهضتِ شیعی در همۀ اعصار گذشته، امامان انقلاب، خون شهدا و مردمی می‌دانم که رنج‌ها را خریده‌اند تا عافیت و عزت را توأمان داشته باشیم.
دخترِ همسایه‌مان، همسرم شد و حالا کوثر خانم و آقا روح‌الله، گرمی‌بخشِ خانه و خانواده‌مان.