اسرائیل، یک چیزی‌ست در مایه‌های ولد الزنا. یعنی یک چیزی که دو نفر، بر خلاف ِ اذن ِ شرع و عقل، پدید می‌آورند. اسرائیل یک هم‌چو چیزی‌ست. فرق‌ش اما با ولد الزنا در این است که ولد الزنا، به واقع، هست و وجود دارد، اما اسرائیل، زور می‌زند باشد. می‌کـُشد تا باشد. زور می‌گوید تا باشد.

و نیست!

دفاع از اسرائیل را نیز کسانی می‌کنند که از همان زنا و این‌ها حمایت می‌کنند. کسانی که نه عقل‌باورند و نه شرع‌پذیر. نه دین دارند و نه آزاده‌اند. کسانی که سر در آخور ِ مالی یا فکری ِ صهیونیزم دارند و خود نیز به این وسیله، نیست می‌شوند. این‌که از اسرائیل دفاع نکنی و سکوت کنی هم یعنی این‌که تو هم شده‌ای بی‌دین و ناآزاده و بی‌عقل و ضدشرع. به همین ساده‌گی هم هست این‌گونه شدن. کمی بی‌تقوایی می‌خواهد.

ما باید کاری کنیم که این‌گونه نشویم و نگذاریم دیگران نیز این‌گونه شوند. ما نیز، فلسطینی هستیم. ما فرزندان ِ خمینی کبیر و خامنه‌ای ِ ولی، هستیم. ما فرزندان متوسلیان هستیم و این را باید بارها و بارها با خود تکرار کنیم تا عقبه‌مان فراموش نشود. ما روزی را خواهیم دید که در بیت المقدس، نماز ِ وحدت‌آفرین خواهیم خواند و آن روز، صهیونیزم به انزوا رانده شده است. ما برادران ِ فلسطینی‌مان را در غزه در آغوش خواهیم کشید و آن روز در کتاب‌های درسی ِ اهل ِ غزه، از این روزهای مقاومت، به تجلیل یاد خواهد شد. ما نه فقط اهل ِ نگاشتن و قلم زدن، که اهل ِ جهاد ِ اصغر و شهادتیم. ما نشته‌گان ِ بر جایگاه ِ آسوده‌طلبی نیستیم. ما تشنه‌گان ِ جهادیم در سراسر زمین. ما، سربازان ِ خامنه‌ای ِ ولی هستیم. ما مثل ِ فلان آدم ِ بی‌بصیرت نیستیم که دبیر ِ کنفرانس حمایت از قدس بوده و در فهم ِ مسئله‌های ساده در مانده است. ما، اهل ِ تولی و تبری هستیم. ما، رقم‌زنندگان ِ تاریخ آینده‌ی دنیاییم. ما، روزی خواهیم نوشت که روزی روزگاری رژیمی بود ضحاک‌منش و در پس ِ مقاوت ِ مردم ِ آزاده‌ی فلسطین و پشتیبانی ِ ملت‌های آزاده، نابود و محو شد.

ما به خمینی ِ کبیر قول می‌دهیم که اسرائیل، از روی زمین محو خواهد شد!

همرسانی: