اسرائيل، يك چيزي‌ست در مايه‌هاي ولد الزنا. يعني يك چيزي كه دو نفر، بر خلاف ِ اذن ِ شرع و عقل، پديد مي‌آورند. اسرائيل يك هم‌چو چيزي‌ست. فرق‌ش اما با ولد الزنا در اين است كه ولد الزنا، به واقع، هست و وجود دارد، اما اسرائيل، زور مي‌زند باشد. مي‌كـُشد تا باشد. زور مي‌گويد تا باشد.

و نيست!

دفاع از اسرائيل را نيز كساني مي‌كنند كه از همان زنا و اين‌ها حمايت مي‌كنند. كساني كه نه عقل‌باورند و نه شرع‌پذير. نه دين دارند و نه آزاده‌اند. كساني كه سر در آخور ِ مالي يا فكري ِ صهيونيزم دارند و خود نيز به اين وسيله، نيست مي‌شوند. اين‌كه از اسرائيل دفاع نكني و سكوت كني هم يعني اين‌كه تو هم شده‌اي بي‌دين و ناآزاده و بي‌عقل و ضدشرع. به همين ساده‌گي هم هست اين‌گونه شدن. كمي بي‌تقوايي مي‌خواهد.

ما بايد كاري كنيم كه اين‌گونه نشويم و نگذاريم ديگران نيز اين‌گونه شوند. ما نيز، فلسطيني هستيم. ما فرزندان ِ خميني كبير و خامنه‌اي ِ ولي، هستيم. ما فرزندان متوسليان هستيم و اين را بايد بارها و بارها با خود تكرار كنيم تا عقبه‌مان فراموش نشود. ما روزي را خواهيم ديد كه در بيت المقدس، نماز ِ وحدت‌آفرين خواهيم خواند و آن روز، صهيونيزم به انزوا رانده شده است. ما برادران ِ فلسطيني‌مان را در غزه در آغوش خواهيم كشيد و آن روز در كتاب‌هاي درسي ِ اهل ِ غزه، از اين روزهاي مقاومت، به تجليل ياد خواهد شد. ما نه فقط اهل ِ نگاشتن و قلم زدن، كه اهل ِ جهاد ِ اصغر و شهادتيم. ما نشته‌گان ِ بر جايگاه ِ آسوده‌طلبي نيستيم. ما تشنه‌گان ِ جهاديم در سراسر زمين. ما، سربازان ِ خامنه‌اي ِ ولي هستيم. ما مثل ِ فلان آدم ِ بي‌بصيرت نيستيم كه دبير ِ كنفرانس حمايت از قدس بوده و در فهم ِ مسئله‌هاي ساده در مانده است. ما، اهل ِ تولي و تبري هستيم. ما، رقم‌زنندگان ِ تاريخ آينده‌ي دنياييم. ما، روزي خواهيم نوشت كه روزي روزگاري رژيمي بود ضحاك‌منش و در پس ِ مقاوت ِ مردم ِ آزاده‌ي فلسطين و پشتيباني ِ ملت‌هاي آزاده، نابود و محو شد.

ما به خميني ِ كبير قول مي‌دهيم كه اسرائيل، از روي زمين محو خواهد شد!

میثم رمضانعلی  |  ۱۱ خرداد ۱۳۸۹  |  انقلاب، سیاست  |   بدون نظر


ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن: