بخش‌های از صحبت‌های احمدی نژاد است در نشست حامیان گفتمان انقلاب اسلامی در نه ِ دی‌ماه نود. کمی دیر است اما اگر منتشر نمی‌کردم، این وبلاگ چیزی کم داشت. صحبت‌ها از وبلاگ صدای قدم‌های مهدی می‌آید(+ و +) برداشته شده است.

……………………………………………………

ـ امروز ۹ دی یک حادثه بزرگ از جنس اصلی انقلاب بود.

ـ  در این جمع باید چه گفت؟ سخن از اصل و حقیقت انقلاب در این مکان باید صورت گیرد. چرا انقلاب کردیم؟ دعوا بر سر چیست؟ در این ۳۲ سال چرا اینقدر حادثه باید داشته باشیم؟ همه این‌ها به اصل و حقیقت انقلاب باز می‌گردد، در اینجا باید به اصل خلقت انسان اشاره کنیم. از اشتباهات فاحش برخی این است که در تحلیل حوادث عالم، ریشه‌ها را فراموش کرده و به ظواهر می‌پردازند. آیا دعوای ما و آمریکا بر سر چاپیدن ملت‌هاست یا این‌که این دعوا ریشه‌ای می‌باشد؟

ـ باید برگردیم به ریشه‌ها، وقتی ما از امام معصوم و انسان کامل حرف می‌زنیم، برخی عصبانی می‌شوند…این عصبانیت اینان برای ما هم غیر قابل پیش‌بینی نیست! همه اختلافات به نوع نگاه انسان‌ها به زندگی برمی‌گردد. ما معتقدیم که خدای متعال همه عالم را برای انسان و انسان را برای خودش خلق کرده است. انسان ظرف معرفی و تجلی خداست. همه چیز از خداست و خدا عالم را خلق کرده تا انسان‌ها دو کار را انجام دهند:

۱ـ  خدایی شدن انسان

و

۲ـ  کشاندن خود( انسان) به بالا

حدی هم برای کمال انسان نیست. البته در نقطه اوج و کمال، پیامبر عزیز و اهل بیت او هستند.

ـ  اینکه کسی گوشه‌ای بنشیند و بخواهد گلیم خود را از آب بیرون بکشد به این معناست که او وارد “ریل انحرافی” شده است. چرا که کشیدن گلیم خود به معنای اصلاح جامعه است.

بالاترین دشمن شیطان، عدالت است. چرا که عدالت لازمه انسان کامل است. نتیجه اینکه هدف انقلاب اسلامی بازگشت به این منطق است.

ـ  در تمام حوادثی که اتفاق می‌افتد باید با یک خط کش، اول خودمان را اندازه بگیریم که آیا این حوادث و مسئولیت‌ها در درون ما اثر گذاشته و آیا ما را به کمال رسانیده یا نه؟

ـ بعضی ها ۱ میلیارد تومان خرج می‌کنند تا نماینده مجلس شوند، آن وقت می‌گویند ماهیانه ۲ میلیون حقوق می‌گیریم!! در عرض ۴۸ ماه حقوق یک نمایند می‌شود ۹۶ میلیون! این نماینده…

ـ باید به اصل انقلاب برگردیم، اوایل انقلاب به افراد اصرار می‌کردند این مسئولیت را بپذیر، اما او نمی‌پذیرفت و می‌گفت بهتر از من وجود دارد. اگر انسان خود را فراموش کند طعمه شیطان است.

خوبی باید در وجود خود آدم باشد تا اثر بگذارد. مثلا می‌بینید یک مداح هنوز السلام علیک یا اباعبدالله را نگفته همه گریه می‌کنند اما یکی دیگر خود را به آب و آتش می‌زند اما خبری نیست(خنده حضار)

ـ کشتن امام حسین علیه السلام کشتن همه انسان‌ها بود

ـ انتخابات بهانه است که انسان‌ها خود را بالا بکشند و الا خسر الدنیا و الآخره خواهیم بود.

خدا در قرآن می فرماید: ان الله لایغیر ما بقوم حتى یغیروا ما بانفسهم… در انقلاب ما، همه مردم، خواهان وضع بهتر شدند و در ظرف چند روز حکومت طاغوت مثل معجزه از بین رفت؛ بعد از ۱۷ شهریور هم آمریکا هم چین و هم شوروی از شاه حمایت می‌کردند اما حکومت عوض شد؛ چون مردم نظر خود را عوض کردند و امروز هم زمانی حکومت جهانی شکل می‌گیرد که مردم خواهان تغییر باشند.

تحلیل مهمی در اینجا وجود دارد که: انقلاب اسلامی بستر حکومت جهانی عدالت است. در این بستر منافع ملی و نگاه به سایر کشورها متفاوت است. اگر انقلاب اسلامی را از بستر حکومت جهانی جدا کنیم، مانند درخت بدون ریشه است. انقلاب اسلامی منهای حکومت جهانی، ابتر است.

در این کشور در حدود سی و دو سال بسیاری از ضوابط نظام سرمایه داری در بخش‌های مخصوصا بانکی و … به اجرا در آمده؛ اما در حقیقت ضوابط اسلام را به یک ماله‌ای پوشانیده‌ایم. در مورد نظام تربیتی آموزش و پرورش متنی را تهیه کرده بودند. وقتی این متن را دیدم گفتم: این را اگر به فرانسه و ژاپن هم ببرید هیچ تفاوتی نمی‌کند(به علت عدم رعایت ضوابط اسلامی)

ـ جز حکومت جهانی مهدوی ما حرفی برای دنیا نداریم.

تحلیل حوادث منطقه

تحلیل اول: ما جمهوری اسلامی برای خودمان هستیم و به بقیه هم کمک می‌کنیم.

تحلیل دوم: تحولات را در رسته حکومت جهانی باید تحلیل کرد.

ـ اتفاقاتی دارد می‌افتد اما حتما باید بین مطالبات مردم و مدیریت صحنه تفکیک قائل شد. چون در خیلی اوقات این دو لزوما به یک معنا نیستند. چرا که ممکن است مردم مطالبه‌ای به حق داشته باشند، اما سردمداران این مطالبه حق را از مسیر خود منحرف کنند. باید دید کدامیک از این‌ها به نفع انقلاب اسلامی و کدام به ضرر انقلاب اسلامی است.

ـ بدترین نوع معرفی پیامبر اسلام این است که بگوییم پیامبر اسلام فقط برای ما است! چرا اسلام را که معرفی می‌کنیم جاذبه ندارد؟ در حالی که اسلام فطری است؟ دو پاسخ به این سوال می‌توان داد:

۱ـ حقیقت اسلام را معرفی نمی‌کنیم بلکه خودمان را معرفی می‌کنیم.

۲ـ طوری تبلیغ می‌کنیم که انگار همه دنیا باید تابع ما باشد.

مقام معظم رهبری هم فرمودند: خیلی‌ها ممکن است نخواهند مثل ما باشند اما می‌خواهند عدالت را رعایت کنند، خداپرست و صادق هم باشند و ..

باید انسانها را به نقطه متعالی و امامت( که برای همه است) دعوت کنیم.

ـ خدمت یکی از علما بودم گفتم آقا نگذارید تا کسی حرف می‌زند، چهار آدم خودنشناخته‌ی سطح پایین، او را به مخالفت با ولایت فقیه متهم کنند.

مارکسیست به تاریخ پیوست، سرمایه داری هم نفس‌های آخر را می‌کشد. ما باید به سرعت حکومت جهانی را به مردم معرفی کنیم. تنها جایگزین وضع موجود حکومت جهانی است و باید حکومت جهانی را معرفی کنیم.

بعضی‌ها ولایت را دکان سیاسی بازی می‌دانند اما این‌گونه نیست و امام علیه السلام برای همه است. یک سخنران یکبار گفت: امیرالمومنین فخر عالم شیعه است، من به او گفتم امیرالمومنین برای همه است، انحصاری‌اش نکنید.

در یکی از کشورهای اروپایی به یک کشیش مسیحی گفتم: اگر حضرت مسیح بود با ظالم‌ها مبارزه می‌کرد و مثل شما نبود که از ظالم‌های دنیا پول می‌گیرید تا در گوشه آفریقا عده‌ای را مسیحی کنید!

امیرالمومنین وقتی که دشمنان را هم می‌کشت، خواستگاهش کینه نبود؛ بلکه او را هم دوست دارد…امام حسین علیه السلام هم در ظهر عاشورا می‌گوید: الهی رضا برضاه و تسلیما بامرک. امام در ذهن خود می‌گوید: ای بدبخت چرا کار تو به آدم کشی و امام کشی رسیده است؟ (یعنی برای عاقبت او غصه می‌خورد)

موردی هست (که یا نقل قول کرده‌اند یا خودم دیده‌ام، شک از جانب دکتر می‌باشد): زن غیرشیعه عشایری بچه مریض خود را می‌گیرد و او را به حرم حضرت عباس برده و خطاب به حضرت ابالفضل می‌گوید: آقا بچه مریض است او را شفا بده تا برگردم (و زن به دنبال کار خود رفت) وقتی بر می‌گردد بچه را سالم به خانه‌اش می‌برد

سال گذشته یک رییس جمهور موحد را خواستیم به یکی از اماکن متبرکه ببریم تا فضای معنوی آن‌جا روی او که عدالت خواه است، اثر بگذارد. اما تا حکم ارتداد و تکفیر ما پیش رفتند! و این در حالی است که این رییس جمهور به حضرت آقا گفته بود ما موحدیم و تا آخر پشتیبان شما خواهیم بود و …

به حضرت آقا گفتم ایشان مسلمان نیست اما در کنار خودمان کسانی هستند که ……، که حضرت آقا فرمودند: صد تای این اطرافیان را بدید یکی مثل این‌ها را بگیرید!

برخی از این حکام عرب در ۱۴۰۰ سال پیش مانده‌اند، حتی عقب‌تر هم رفته‌اند، به خدا اگر خجالت نمی‌کشیدند برخی‌هاشون همین الان دخترانشان را زنده به گور می‌کردند.

ـ تحولاتی دارد اتفاق می‌افتد و ملت‌ها به دنبال عدالت‌اند. اما لزوما مدیریت این حرکت‌ها به دست کسانی نیست که دنبال عدالت‌اند.

ـ یک عده در داخل دعوای” بیداری اسلامی” و دعوای” بیداری انسانی” راه انداخته‌اند. اما اساسا اسلام آمده است تا انسان‌ها را بیدار کند. الان آیا ما می‌توانیم به آمریکایی‌ها بگوییم که مسلمان شوید؟ قطعا پاسخ منفی است و آنان زیر بلیط ما نخواهند رفت. اما اگر بگوییم بیایید عادل و موحد باشید این را بهتر می‌پذیرند.

لازم می‌دونم در این قسمت برخی اقدامات دولت را شرح بدهم.

هدفمندی یارانه‌ها؛ کنترل مصرف سوخت؛ هسته‌ای شدن ایران و …

ـ در مورد هسته‌ای شدن ایران (دولت‌های قبلی) می‌گویند ما پایه‌ش رو گذاشتیم. اما تا فشار زیاد می‌شد می‌گفتند به خطر برده‌ای کشور را!! یک نفر از مسئولین در شورای عالی امنیت ملی ۴۵ دقیقه به من فحش داد که چرا کوتاه نمی‌آیی؟؟ اگر دولتی فقط ایران را هسته‌ای می‌کرد یا در عرض ۸ سال فقط یارانه‌ها را هدفمند می‌کرد، نمی گفتند موفق بود؟؟

در بحث مردمی کردن اقتصاد(اصل ۴۴) از سال ۷۱ تا سال ۸۴ سه هزار میلیارد واگذار شد. اما فقط در این دولت، هشتاد هزار میلیارد واگذار شد! در بحث سهام عدالت به ۴۰ میلیون نفر سهام عدالت دادن کار خیلی بزرگی است.

ـ در این دولت ایران فضایی شد.

ـ در صادرات غیرنفتی ۴۰ سال است که صادرات غیر نفتی ما کم است، تا سال ۸۴ مجموعا صادرات غیرنفتی ما در سال بیش از ۷ میلیارد دلار نبود در برابر ۳۶ میلیارد دلار واردات(یعنی ۱ به ۵)

در دولت‌های قبلی اگر ۱ میلیارد دلار در یک سال به صادرات غیرنفتی ما اضافه می‌شد مارش می‌نواختند و همه جا اعلام می کردند. تنها در سال گذشته ۶/۳۲ میلیارد دلار صادرات داشتیم که این رقم امسال به ۴۵ میلیارد دلار خواهد رسید در برابر ۶۰ میلیارد دلار واردات(یعنی ۱ به ۵/۱)! پایان سال ۹۱، صادرات و واردات غیرنفتی ما برابر خواهد شد انشاء الله. اگر یک دولت در ۸ سال، نصف این را انجام می‌داد، نمی‌گفتند دولت موفقی است؟

در کاهش فاصله طبقاتی بر اساس ضریب جینی اگر به سمت ۱ برود یعنی فاصله طبقاتی زیاد و اگر به سمت صفر برود یعنی فاصله‌ها کم شده است. وقتی ما دولت را تحویل گرفتیم این عدد ۴۲ صدم بود اما الان شده ۳۶ صدم؛ در این مورد حتی از قانون برنامه و بودجه هم جلو زده‌ایم.

حقوق بازنشستگان اضافه شد. البته نمی‌خوام بگم که وضع بهتر شد اما این حقوق‌ها زیاد شد.

۲۳ میلیون نفر بیمه روستایی شدند.

در تولیدات، تا قبل از این دولت اگر برای مثال یک کارخانه می‌خواست درست شود ۲۰ بار آن را افتتاح می‌کردند و همه از آن بهره‌برداری‌های سیاسی می‌کردند، وعده‌ها هم بسیار زیاد بود. کار ساخت یک بیمارستان در زنجان ۱۷ سال طول کشیده بود!!

در تولید سیمان، ظرفیت تولید کشور ۳۲ میلیون تن در سال بود. اما در ۶،۷ سال از ۷۶ میلیون تن عبور کرد. در فولاد، آلومینیوم و مس هم همین‌طور.

در بحث علمی، سرعت علمی ما از همه بیش‌تر بود و طبق آمار ما در سال گذشته بیش‌ترین پیشرفت علمی را در دنیا داشته‌ایم. با این‌که شبکه دارویی دنیا در دست صهیونیست‌هاست، اما در بیوتکنولوژی و سلول‌های بنیادین و نانو و اختراعات از همه جلو زده‌ایم. فقط در همین دولت چندین برابر کل دولت‌های قبل اختراع داشته‌ایم.

رییس جمهور یک کشور قرار بود به ایران بیاید اما گفتند قبل از ورود به محل نهاد ریاست جمهوری مستقیما به شهر پرند رفته است! (چون این کشور یک قرارداد ساخت ۲۰ هزار مسکن در شهر پرند داشت) و با این کار می‌خواست بار تبلیغاتی و ارزش کارشان را بالا ببرد، من گفتم عیب نداره بذار بره، اما وقتی آمد با تعجب از من پرسید شما چطور خودتان ۱۸۰ هزار واحد مسکن آن‌جا ساخته‌اید!! در این دولت ۲ میلیون و هشتصد هزار واحد مسکن مهر ساخته شد! در زلزله رودبار در سال ۶۹ تا ده سال بعد خانه‌ها را نساختند. اما در زلزله سال ۸۵ لرستان، همه ساختمان‌ها ساخته شد. حتی در زلزله بم با اینکه در سال ۸۲ (قبل از این دولت) اتفاق افتاده بود، اما تقریبا همه ساختمان‌ها در این دولت ساخته شد.

ـ یک باند در بالای شهر تهران وجود دارد(محل قرارشان هم در یک استخر است) که باعث بالارفتن قیمت مسکن می‌شدند؛ در سال ۸۲ که در شهرداری تهران بودیم، دست این باند را از بیت المال قطع کردیم. اما به نظر می‌رسد که دوباره به شهرداری تهران وصل شده‌اند که خدا دستشان را این بار قطع کند(خنده دکتر)

ـ مصاحبه می‌کنند آنکه متهم است و یا بالاتر مجرمیت او ثابت شده است را می‌گویند آقای الف.ب.چ…(خنده دکتر و حضار) اما کسی که بی گناه است را اسم برده و آبرویش را می‌برند.

(در این لحظه یکی از حضار می‌گوید بت بزرگ را بگو دکتر) دکتر جواب می‌‌دهد: بت بزرگ؟؟ تبر را بیار(خنده حضار) بت بزرگی دیگه وجود نداره. بت بزرگ آمریکاست الان.

ـ در صنعت نفت در گذشته از اروپایی‌ها خواهش و تمنا می‌شد که یک میلیارد دلار پروژه بگیرند. در کل برنامه سوم ۳۶ میلیارد دلار در نفت سرمایه گذاری شد. اما این رقم در برنامه چهارم به ۸۰ میلیارد دلار رسیده است.

ـ این دولت برای همه است و دولت نمی‌تواند مردم را چند شقه کند، امنیت، عدالت، رفاه، یارانه و … برای همه است. البته محرومین ترجیح دارند به خاطر منطق عدالت مبنی بر لزوم کم کردن فاصله‌ها. دولت نمی‌تواند تفتیش عقاید کند و بر اساس ایمان مردم یارانه بدهد.

ـ جلساتی بود در سال ۸۴ برای انتخابات در شهرداری بودم، مسئول جلسه گفت تو هم بیا. گفتم من نمی‌آیم، گفت بیا فقط نظر مشورتی بده؛ رفتم دیدم بحث می‌کردند در مورد افراد. در آن جلسه گفتم چرا شما به ریشه‌ها نمی‌پردازید و فقط وضع را خراب می‌بینید؟ گفتم اعتقاد من این است که تمام مشکلات ما در اثر خروج ما از ریل قطار انقلاب است. ما از خط امام فاصله گرفته‌ایم، چاره این است که برگردیم و محکم در خط امام بایستیم؛ اگر خوب بایستیم ما را تکه تکه هم  می‌کنند!!! در این جلسات چهار گروه بودند که به انقلاب و نظام هیچ کاری نداشتند و در تمام جلسات، هدف زمین زدن دیگری بود و بس!!

ـ اوایل دولت نهم فردی گفت طرحی دارم به او گفتم بگو، گفت ما باید دو جناح سیاسی (اصولگرا و اصلاح طلب) را حفظ کنیم تا مردم از هر کدام خسته شدند به دیگری رای بدهند؛ او گفت چند تا از شرکت‌های نفتی را به این دو گروه بدیم تا ضمان انقلاب باشند و انقلاب را حفظ کنند!!! می‌خواست از پول بیت المال بده به افراد تا انقلاب را حفظ کنند!! انقلاب این نیست بلکه انقلاب، توده‌های عظیم مردمی است. عدالت، پاکی و خدمت است که انقلاب را حفظ می‌کند، نه خوردن از بیت المال!

در جلسه ای رفته بودم برای تجلیل از ایثارگران مادری بود که ۷ فرزند او شهید شده بود، برادر و همسر او هم شهید شده بودند؛ به او گفتم چه خبر؟ گفت غصه می‌خورم که بیشتر نداشتم که بدهم!! در آنجا من له شدم. آیا این زن به خاطر احزاب سیاسی و گروه‌ها بچه‌اش را داده؟؟ یقینا نه. ۹ دی مردم دیدند اساس و ستون کشور را دارند می‌زنند، همه به خیابان آمدند.

ـ مقام معظم رهبری فرمودند : این دولت، ریل انقلاب را برگرداند به مسیر اصلی.

ـ از همان روز اول تا به امروز در مقابل این دولت صف آرایی کردند، گفتند با رمال‌ها مرتبطیم، گفتیم رمال‌ها کجایند؟ چرا کسی از آن‌ها خبری ندارد؟ چرا اعترافات‌شان را پخش نمی‌کنید؟ آخر معلوم شد رمال‌ها با همه در ارتباط بوده‌اند به جز ما و در مقابل دولت ایستاده‌اند.

ـ اگر در خط امام و انقلاب بایستیم درهای رحمت خدا باز شده و توان ما چندین برابر می‌شود.

ـ  هدفمندی یارانه‌ها دنیا را مبهوت کرد. برای اولین بار گفتند این مدل قابل الگو برداری است، بیش از ۱۰۰ کشور این الگو را خواسته‌اند از ما.

ـ در اوج فشارها یکی گفت آقا چقدر خوش خیالی راحت نشسته‌ای؟ اصل نظام روی هوا می‌رود. به او گفتم تو اصل نظام را نمی‌شناسی.

بعد از هدفمندی یارانه‌ها انتظار ۱۰ تا ۱۳ درصد تورم را داشتیم. اما نسبت به پارسال فقط ۷ درصد افزایش تورم داشتیم در حالی که ۳ تا ۴ درصد آن مربوط به تورم جهانی است.

به حضرت آقا عرض کردم به خاطر گل روی شماست که این تهمت‌ها و .. را تحمل می‌کنم.

میثم رمضانعلی  |  ۱۸ دی ۱۳۹۰  |  انقلاب، سیاست  |   7 نظر


 1. علی گفت:

  ساعتی ۷۰۰۰ تومان مزه می ده ها!!!

  میثم رمضانعلی : ساعتی ۷۰۰۰ شِکِل مزه می ده ها!!!

 2. حسین گفت:

  مثل همیشه آمار متناقض از سوی رییس جمهور! آیا تورم نسبت به پارسال واقعا فقط ۷ درصد افزایش داشته که ۳ تا ۴ درصد آن مربوط به تورم جهانی است؟

  هدفمندی یارانه‌ها دنیا را مبهوت کرد. برای اولین بار گفتند این مدل قابل الگو برداری است، بیش از ۱۰۰ کشور این الگو را خواسته‌اند از ما. تعداد کل کشورهای سازمان ملل ۱۹۳ کشور است چطور بیش از ۱۰۰ کشور این الگو را خواسته اند؟

 3. احسان گفت:

  خیلی بد هابیل از رئیس جمهور دفاع می کنی
  داستان چیه؟
  پارسال تو اردو سه روزه نداستم حامی جریان انحرافی هستی و گرنه با هم بیشتر صحبت می کردیم

  میثم رمضانعلی: خیلی «بد» «از رئیس جمهور» «دفاع» می‌کنی یعنی چی؟ بعد از کجای این وبلاگ فهمیدی حامی ِ جریان انحرافی هستم من؟ 🙂 خوبی؟

 4. روزبه گفت:

  تغییر و تحول دین در شما طرفداران دولت و حکومت بسیار جالب است. واقعا که بینایی تان مختل شده است. اگر فی المثل در یک جلسه یک نفر حتی بر خلاف خواست سخنران عریان شود باید به زندان برود اما در یک جلسه به اسم اسلام و امام حسین و امام زمان این همه دروغ رسوا گفته شود اصلا رگ غیرت شما نمی جنبد!

 5. محسن موسویان گفت:

  ۹ دی من را یاد دهم محرم می اندازد.
  گروهی بی سلاح را زدید و کشتید و بعد جشن گرفتید.
  یوم تبرکت به بنو امیه

  میثم رمضانعلی: خب شما باید یه مقداری تاریخ بخونی؛ بی‌سوادی باعث می‌شه آدم‌ روزها رو با هم قاطی کنه

 6. دانا گفت:

  دولت محترم و گرامی در تمامی ابعاد ( اعتقادی ، سیاسی ، علمی ، فرهنگی ، اجتماعی ،اقتصادی و….) نزد مردم دارای حیثیت و آبرو می باشد و مردم ایران اسلامی قدر زحمات و تلاش های دولت محترم را در اداره کشور به نحو مطلوب می دانند . ولو اینکه گاهی نارسایی هایی هم وجود داشته باشد که علتش عدم تدبیر دولت نیست بلکه ناشی از تخریب بیش از حدی که به اصطلاح خودی ها !!!!! در حق دولت محترم انجام می دهند و ظاهرا قصد دارند این تخریب ها را ادامه بدهند . این دست خودی ها در قیامت باید پاسخگو باشند

  میثم رمضانعلی: چه دولت همه چیز تمام و خوبی دارین که هیچ نارسایی و اشتباهی هم نداره و گل و بلبل هست و اگه هم گاهی خطایی هست تقصیر خودش نیست؛ عزیزم 🙂

 7. زهرا گفت:

  کسانیکه بدنبال سیاهنمایی د ر مور د دولت و اجمدی نژاد هستد ؟ می ترسند احمدی نژاد داوطلب دوره دوازدهم مجلس بشود که آنوقت با وجود احمدی نژاد و طرح ها و برنامه های بکرش همه رقبای داوطلب ریاست جمهوری بخوان نخوان شانسی برای انتخاب شدن نخواهندداشت و مردم قطعا دوباره به احمدی نژاد رای خواهند داد . و این چیزی است که داوطلبان ریاست جمهوری از آن گریزانند، لذا بهتر است با سیاه نمایی های ظالمانه و ناجوانمردانه و دروغ که توسط فتنه گران ، ساکتین و برخی به اصطلاح اصولگرایان انجام می شود، برای همیشه گفتمان احمدی نژادی را از صفحه ایران که چه عرض کنم از صفحه روزگار محو نمایند و صلاحیت این خدمتگزار صدیق امت و مقام معظم رهبری و نظام را برای همیشه زیر سئوال ببرید تا خیال رقبا از وجود یک رقیب یکه تاز و بی چون و چرا برای آینده راحت باشد . اما قاطعانه باید بگویم خدا با احمدی نژاد است .

ثبت نظر

نام:

رایانامه:

متن: